01135, м. Київ, вул. Бориса Гринченко, 9
counsellawfirm@gmail.com
+38 063 65 66 468
Вгору

Страхові справи

Страховий випадок – подія, передбачена договором страхування або законодавством, яка відбулася і з настанням якої виникає обов’язок страховика здійснити виплату страхової суми (страхового відшкодування) страхувальнику, застрахованій або іншій третій особі.При настанні страхового випадку страхова компанія (страховик) виплачує страхувальникові (фізичній або юридичній особі) певну грошову суму (страхову виплату). Основна мета страхування – забезпечити страховий захист від різного роду небезпек фізичних та юридичних осіб.

Однак, на жаль, не можна забувати і про те, що в даний час навіть пройшовши всю процедуру страхування (тобто уклавши договір, сплативши страхову премію і отримавши страховий поліс), не можна бути повністю впевненим у тому, що при настанні страхового випадку відшкодування буде виплачено страховиком своєчасно і в повному обсязі. Адже нерідкі випадки, коли окремі недобросовісні страхові компанії готові йти на всілякі хитрощі тільки для того, щоб затягнути виплату страхового відшкодування або взагалі не виплачувати її.

Тому, своєчасне звернення за отриманням кваліфікованої юридичної допомоги дозволить Вам мінімізувати ризики неотримання страхового відшкодування внаслідок настання страхового випадку.

Послуги

стягнення страхового відшкодування у випадку відмови страхової компанії
стягнення зі страхової компанії недоплаченої суми страхового відшкодування – реального збитку
оскарження результатів оцінки, проведеної старховою компанією
стягнення коштів зі страхової компанії у випадку затягування з виплатою страхового відшкодування