01135, м. Київ, вул. Бориса Гринченко, 9
counsellawfirm@gmail.com
+38 063 65 66 468
Вгору

ПРО НАС

COUNCEL надає повний спектр послуг з права

МИ МАЄМО УНІКАЛЬНИЙ ДОСВІД РОБОТИ ЗІ СПРАВАМИ РІЗНОЇ СКЛАДНОСТІ

COUNSEL – це сучасний та надійний підхід до вирішення всіх правових питань, проблем чи конфліктів. Фірма поєднує в собі як весь практичний досвід діючих механізмів правового захисту фізичних та юридичних осіб так і революційні на ринку методи та способи правничої допомоги.

Ми знаємо, що від нашого темпу та якості роботи залежить загальний результат командної роботи, пизитивне вирішення питання клієнта та розвиток COUNSEL в цілому. Ми не боїмося ставити собі амбітні завдання і намагаємося знаходити найоптимальніші шляхи їх рішення. В той же час, ми не даємо спонтанних рекомендацій і продумуємо вірогідні сценарії розвитку подій наперед.

Стратегія розвитку COUNSEL орієнтована на сучасні інструменти, ми стежимо за новинками в області дизайн мислення і візуалізації даних. COUNSEL використовує в роботі усю повноту можливостей інтернету та систем автоматизації бізнес-процесів.

Нас не безпідставно називають «діамантами в комірцях», так як перед тим як стати юристом нашої фірми, кожен пройшов довгий та тернистий шлях становлення професіоналом, як і діамант стає коштовним тільки після впливу на нього шаленого тиску та температури.

Нам довіряють

Ми живемо ідеєю і захоплені нею. Ми з натхненням будуємо сильний національний бренд: у всіх випадках знаходимо оптимальний варіант вирішення питання клієнта, інвестуємо в молодих юристів, підтримуємо соціальні ініціативи, прагнемо консолідувати професійне співтовариство.

Цінності

Ми переконані, що більшість людей розділяють наші цінності, тому ми говоримо з ними на одній зрозумулій мові. У нас серйозний досвід роботи у різних юридичних сферах, що дає потужну синергію в ефективній роботі над клієнтськими справами та проектами для отримання переможного результату.

Корпоративна культура

Наша корпоративна культура грунтується на довірі, емоційному зв’язку з брендом і відчутті задоволення в повсякденному професійному житті. Нас відрізняє в хорошому сенсі слова завзятість і особливий сплав характеру – активність, наполегливість та позитивне мислення.

МИ ЗАВЖДИ МОЖЕМО ДОПОМОГТИ ВАМ З ВИРІШЕННЯ НЕВІДКЛАДНИХ ЮРИДИЧНИЙ ПИТАНЬ.

Зустрічайте команду

Ми завжди раді Вам допомогти у вирішенні юридичних завдань

Керуючий партнер, провідний адвокат

Старший партнер, провідний адвокат

Партнер, радник з питань ІТ

Про нас говорять

Дуже раді виграним справам, а ще більше
задоволеним клієнтам

Дякуємо за правову підтримку

Податкова склала протокол і загрожувала великим штрафом з конфіскацією партії квадроциклів. Юристи фірми швидко закрили справу через суд, тепер у всьому з ними раджуся.

Дякую вам за допомогу

Працював в елітній медичній клініці Києва з якої був звільнений з особистих мотивів директора. Слава адвокатам, апеляційний суд визнав звільнення незаконним і стягнув з клініки зарплату за весь час вимушеного прогулу та хороший моральний збиток. Дуже приємний результат !!!

Ми раді співпраці з Вами

Уклав договір з контрагентом на установку складного обладнання. Довгий час були проблеми з фінансуванням, через що терміни установки затягувалися, тоді замовником були нав'язані додаткові угоди з космічної пенею за прострочення, які помилково моїх юристів я підписав. Юристи COUNSEL пропрацювавши чотири томи історії з контрагентом підготували розгромну претензію, після якої замовник пішов на мирову і сам заплатив пеню. Дуууже задоволений!

Дякую Вам за вирішення!

Не віддавали документи з інституту ім. Богомольця і вимагали хабар дві тисячі доларів. На наступний день Дмитро з COUNSEL провів бесіду з моїм деканом і в той же день мені віддали всі документи. Не знаю що він йому сказав, але це дуже круто.

Велике дякую

Дав приятелю серйозну суму на відкриття бізнесу, він звичайно ж нічого не віддав. Дуже оперативно було подано позов до суду і винесено рішення про стягнення боргу з пенею, інфляцією і витратами на правову допомогу. За розділом майна теж недавно звернувся в COUNSEL. Спасибі, справжні профі.